2020 metų vasario mėnesį įkurta įmonė UAB ,,Progresyvios sistemos” yra jauna, ambicinga ir pasiruošusi tapti solidžiu partneriu Jūsų verslui.

Kasos aparatai bei jų priedai yra neatsiejama ir svarbi kiekvieno verslo dalis, techniniai trikdžiai neretai kainuoja ne tik pinigus, bet ir nervus ar net prarastus klientus. Tikime, kad pasirinkus sąžiningus kasos aparatų pardavėjus to galima išvengti.

Kokybiškas ir operatyvus aptarnavimas yra mūsų tikslas, o UAB ,,Progresyvios sistemos” ilgamečių specialistų komanda yra pasiruošusi kiekvienam klientui užtikrinti asmeninį dėmesį. Teikiame techninę ir konsultacinę pagalbą, registruojame kasos aparatus VMI, diegiame ir atnaujiname programinę įrangą, užtikriname garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Neskaičiuodami darbo valandų ir laiko dirbame Jums ir Jūsų verslui. Atsižvelgdami į Jūsų verslo poreikius bei pobūdį padėsime išsirinkti geriausią kasos aparatą bei reikiamus priedus. Siūlome kokybiškus, laiko patikrintus pinigų detektorius, kainų žymeklius, kasos juostas, kasos operacijų žurnalus, lipnias etiketes, svarstykles ir kt.

Siekiame aukščiausio lygio aptarnavimo ir geriausio kainos bei kokybės santykio, todėl pas mus galite rasti tiek naujų, tiek naudotų kasos aparatų. Prekiaujame DATECS, CHD, ELCOM, CASIO kasos aparatais.

Bendradarbiaujame su patikimais ir puikią reputaciją turinčiais kasos aparatų atstovais. Mūsų partnerių sąraše rasite UAB ,,ASPA”, UAB ,,CHD”, UAB ,,RASO”