Perkant naują ar įsigyjant naudotą kasos aparatą būtina jį užregistruoti arba perregistruoti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Kreiptis į VMI reikia ir norint išregistruoti ar utilizuoti kasos aparatą.

Mūsų sertifikuoti specialistai teikia reikalingas konsultacijas, padeda paruošti dokumentus ir operatyviai atlieka visas reikalingas procedūras, susijusias su kasos aparato registravimu VMI.

Pagal galiojančias taisykles įforminame kasos aparato pardavimą ar perdavimą kasos aparato techniniame pase ir užregistruojame ar išregistruojame jį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Žinome, kad laiko dienoje kartais būna per maža, todėl rekomenduojame kreiptis į specialistus ir darbus, kurių daryti neprivalote, palikti mums.

Jei jūsų kasos aparatas sugenda nepataisomai, jį taip pat privaloma išregistruoti ir utilizuoti. Pasirūpinsime tuo už Jus! Nusprendus nutraukti verslą, kasos aparatas turi būti išregistruojamas iš VMI duomenų bazės. Kreipkitės į UAB ,,Progresyvios sistemos” norėdami gauti išsamią konsultaciją apie kasos aparato utilizavimą ar išregistravimą.

Sertifikuoti specialistai dirba su DATEC, CHD, ELCOM, CASIO kasos aparatais ir daugiau nei 30 skirtingų jų modelių.