Naujas ar naudotas kasos aparatas? Viskas, ką reikia žinoti

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Comments

Pradėjus verslą būtina išsirinkti kasos aparatą, tačiau jų pasirinkimas tikrai platus. Kiekvienas verslas yra skirtingas, todėl būtina susirasti patikimą įmonę, kuri galėtų Jums suteikti visas reikalingas konsultacijas. Naršant internete ir žiūrint kainas turbūt dažnam kyla klausimas: rinktis naują ar naudotą kasos aparatą?

Mūsų specialistai apžvelgia vieno ir kito pasirinkimo privalumus bei trūkumus.

Naujas kasos aparatas

Be to, kad būsite pirmasis kasos aparato naudotojas, Jums bus suteiksime 12 mėnesių garantinis aptarnavimas. Kadangi šiuo aparatu naudojamasi kasdien, jie turi būti kokybiški, techniškai tvarkingi ir patogūs. Pirkdami naują kasos aparatą galite rinktis iš daugybės variantų, domėtis jų techninėmis specifikacijomis, turėti visus norimus funkcionalumus. 

Nešiojamas, stacionarus, tradicinis ar kompiuterinis – parinksime kasos aparatą pagal tai, ko reikia Jūsų verslo sėkmei. Nesvarbu, ar dirbate turguje, ar kavinėje, o gal aptarnaujate išvažiuojamuosius vakarėlius – UAB ,, Progresyvios sistemos” pasiūlys tinkamiausią variantą.

Bene didžiausias naujo kasos aparato minusas yra kaina. Ji yra gana svarbus kriterijus renkantis tokį prietaisą, tačiau tikime, kad tai – atsiperkanti investicija, nes kokybiškas, patogus kasos aparatas užtikrins sklandų darbą ilgą laiką.

Naudotas kasos aparatas

Su atnaujinta programine įranga, visais reikalingais plėtiniais bei tinkama techninė priežiūra naudotas kasos aparatas tarnaus dar ilgai. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį išsirinkus naudotą prietaisą? 

Pirmiausia, pasidomėkite kiek laiko tokiu kasos aparatu buvo naudojamasi, ar dar galioja garantinis aptarnavimas, o galbūt verta pasvarstyti apie pogarantinės sutarties sudarymą?

Pasitikslinkite, kokia programinė įranga yra įrašyta, ar aparatas dar tinkamas naudojimui, ar turi techninį pasą, taip pat pasirinkite patikimą tiekėją. UAB ,,Progresyvios sistemos” sertifikuoti specialistai pasirūpins, kad naudotas kasos aparatas netaptų problema.

Mūsų profesionalai pasirūpins kasos aparato registracija VMI, programavimu ir Jūsų bei Jūsų įmonės darbuotojų apmokymu. Esame pasirengę padėti suprogramuoti naudotus kasos aparatus pagal poreikius, parinkti reikalingus priedus ar padėti bet kuriuo metu iškilus bėdoms.

Išvados

Pasirinkę patikimus kasos aparatų pardavėjus, galinčius pakonsultuoti ir atsakyti į visus kylančius klausimus, galite gerokai sutaupyti pirkdami tiek naują, tiek naudotą kasos aparatą.

Visada pasiteiraukite ar naudotas kasos aparatas techniškai tvarkingas, turi techninį pasą, o įsigydami naują kasos aparatą pasirūpinkite tuo, kad jis turėtų visus norimus funkcionalumus bei priedus.

Parašykite komentarą