Kasos aparatų priedai: kuriuos rinktis ir kaip sutaupyti?

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Comments

Įsigijant kasos aparatą reikia turėti mintyje ir tai, kad nuolat reikės tokių eksploatacinių medžiagų kaip kasos juosta, kainų etiketės bei kasos operacijų žurnalo. Be kita ko, gali prireikti pinigų tikrinimo aparatų, brūkšninių kodų skaitytuvo, svarstyklių ar kasos stalčiaus.

Visi minėti dalykai kainuoja pinigus, tad natūraliai iškyla klausimas kokius priedus rinktis ir ar galima sutaupyti.

4 kasos aparatų priedai, kurių gali prireikti Jūsų verslui

Žengiate pirmuosius žingsnius prekyboje arba plečiate savo verslą? Pasvarstykite, ar jums nereikia šių kasos aparatų priedų:

  • Brūkšninių kodų skaitytuvas

Brūkšninių kodų įranga yra kone neatsiejama prekybos dalis, kuri gali pagreitinti klientų aptarnavimo laiką ir kokybę. Brūkšninių kodų skaitytuvas, dar vadinamas skeneriu, padeda automatizuoti prekybą ir išvengti galimų žmogiškųjų klaidų.

Verta investuoti į ergonomišką ir kokybišką skenerį, kuris Jums bei Jūsų darbuotojams tarnaus ne vienerius metus.

  • Pinigų tikrinimo aparatas

Investicija į pinigų tikrinimo aparatą gali itin greitai atsipirkti. Jie greitai ir patogiai padeda identifikuoti padirbtus banknotus bei apsaugoti savo verslą nuo sukčių.

UAB ,,Progresyvios sistemos” prekiauja tik naujausią programinę įrangą turinčiais pinigų tikrinimo aparatais, kurie geba atpažinti visų nominalų kupiūras. Pinigų detektoriai yra kompaktiški, tad tilps net ir mažiausiose patalpose, tačiau atneš ypatingai daug naudos bei saugumo jausmą.

Prekiaujame pinigų detektoriais, kurie geba atpažinti eurus, dolerius, svarus bei frankus

  • Svarstyklės

Prekybinės svarstyklės įprastai naudojamos maisto produktams sverti, todėl yra tinkamos naudoti prekybos centruose, turguose, mugėse ir kitose prekybos vietose. Svarstyklės taip pat dažniausiai turi keletą LCD ekranų: vieną jų mato prekybininkas, o kitą – pirkėjas.

Prekiaujame dviejų tipų svarstyklėmis: nustatančiomis svorį bei nustatančiomis svorį bei kainą. Jei nesate tikri, kurį modelį rinktis, paskambinkite mums ir mūsų specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą asmeniškai Jums.

  • Kitos eksploatacinės medžiagos

Aukščiau minėtų dalykų gali ir neprireikti, tačiau juostos kasos aparatams, kasos operacijų žurnalo ir lipnių etikečių reikės visada. UAB ,,Progresyvios sistemos” specialistai padės išsirinkti tinkamą kasos juostą, o jei tik žengiate pirmuosius žingsnius versle – pakonsultuos kaip pildyti kasos operacijų žurnalą.

Kaip sutaupyti renkantis kasos aparatų priedus?

Rinkdamiesi kasos aparatus ir priedus jiems ieškokite patikimų savo verslo partnerių, kurie atsakys į visus kylančius klausimus. Savo darbui atsidavę specialistai turi atliepti Jūsų poreikius bei suteikti kokybiškiausią servisą.

Mūsų įmonė dirba tam, kad Jums teliktų tik pasirūpinti savo verslu.

Parašykite komentarą