Kasos aparatas verslui: kurį pasirinkti?

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Comments

Kasos aparatai Lietuvoje yra privalomai registruojami VMI (Valstybinėje mokesčių inspekcijoje), o jei taip nutinka, kad pasikeičia jo savininkas, aparatas privalo būti perregistruojamas. Kaip žinia, naudojant tokį prietaisą privaloma pildyti ir kasos aparato operacijų žurnalą, kuriame pildoma kiekvienos darbo dienos bei mėnesio ataskaita.

Nesvarbu, ar esate stambaus verslo savininkas, ar turite sezoninį ar smulkųjį verslą – vienas svarbiausių pirkinių yra kokybiškas bei patikimas kasos aparatas. Jų pasiūla šiuo metu tokia didelis, kad vos pradėjus domėtis kyla klausimas: kaip išsirinkti? 

UAB ,,Progresyvios sistemos” atrinko keletą kriterijų, į kuriuos derėtų atsižvelgti renkantis kasos aparatą verslui.

  • Patikimas pardavėjas

Kiekvienas kasos aparato gedimas darbo dienomis kainuoja nervus ir brangų laiką, todėl jei norite būti užtikrinti savo pasirinkimu, kreipkitės į savo srities specialistus. Jis turi užtikrinti techninį aptarnavimą garantijos metu, o dar geriau jei pardavėjas siūlo ir pogarantinę priežiūrą.

Palikite technines detales UAB ,,Progresyvios sistemos” ir dirbkite be jokių trikdžių! Kokybiškai suteiksime visas paslaugas, susijusias su kasos aparatais: nuo įrangos pasirinkimo, iki konsultacijų ar dokumentų registravimo VMI.

  • Jūsų veiklos pobūdis

Turite mažą parduotuvę arba užsiimate sezoniniu verslu, todėl jums nereikia kasos aparato ištisus metus? O gal turite visą parduotuvių tinklą ir ieškote patikimo partnerio, kuriam rūpėtų prietaisų funkcionalumas ir nepriekaištingas veikimas? Pataikėte ten, kur reikia!

Mūsų specialistai atsižvelgs į jūsų poreikius ir padės greitai bei lengvai išsirinkti tinkamiausią variantą Jums. Prekiaujame DATECS, CHD, ELCOM ir CASIO kasos aparatais, todėl esame tikri, kad galime pasiūlyti geriausią variantą Jūsų verslui.

  • Kasos aparato kaina

Kasos aparatai, priklausomai nuo tipo, gali kainuoti nuo 190 iki 400 eurų ar net daugiau.  Suprantama, kad ką tik įkūrus verslą tokia suma gali pasirodyti didelė, dėl to siūlome ne tik naujus, bet ir naudotus kasos aparatus. Kita vertus, neverta susikoncentruoti tik į kainą: atkreipkite dėmesį į galimas funkcijas, priedus, kitas detales.

Padėsime rasti palankiausią sprendimą Jūsų piniginei, apmokysime, pakonsultuosime ir suteiksime garantiją.

  • Kasos aparato funkcionalumas

Pagrindinė kasos aparato funkcija, žinoma, yra dienos pajamų skaičiavimas, tačiau dažnam verslininkui prireikia ir kitų operacijų. Užduokite sau klausimą ar planuojate savo verslo plėtrą ir kokių funkcijų Jums gali prireikti netolimoje ateityje tam, kad netektų greitai keisti savo kasos aparat

UAB ,,Progresyvios sistemos” konsultantai pasiruošę papasakoti apie vienų ar kitų kasos aparatų skirtumus, privalumus ir trūkumus. Kasos aparatų keitimas užtrunka laiko bei kainuoja, tad svarbu, kad Jūsų poreikiai būtų atliepti.

Kasos aparatų pasirinkimas: išvados

Norint ilgą laiką džiaugtis savo sprendimu pirmiausia pradėkite nuo patikimos kasos aparatų įmonės paieškos: pasidomėkite, ar pardavėjas užtikrina garantinę ir pogarantinę priežiūrą, ar suteiks apmokymus ir sugebės rasti geriausią sprendimą Jūsų verslui.

Kitas svarbus aspektas yra funkcionalumas. Iš anksto pasvarstykite kokių funkcijų ir papildomų atributų Jums gali prireikti: galbūt prireiks pinigų stalčiaus, pinigų detektoriaus, kasos juostų ar lipnių etikečių? 

UAB ,,Progresyvios sistemos” komanda Jus girdi ir yra pasiruošusi pakonsultuoti kokias dar kriterijais reikėtų remtis ieškant geriausio kasos aparato savo verslui. Susisiekime!

Parašykite komentarą